EVK üldkoosoalek ja suvepäevad 2019

Oodatud on kutseühingu liikmed (nii täis- kui toetajaliikmed), aga ka kõik teised kutseühingu tegevusest huvitatud.

EVK juhatus annab teada, et käesoleva aasta kutseühingu suvepäevad ja kutseühingu üldkoosolek viiakse läbi suvepealinnas Pärnus 23.-24. augustil 2019.

Sellel aastal oleme kokkusaamise planeerinud kahele päevale: reedel,  23.augustil toimuvad kutseühingu suvepäevad ning  laupäeval, 24. augustil viime läbi üldkoosoleku, kus fookuses on uue juhatuse valimine.

23.augusti PÄEVAKAVA:

Kell 10.15 koguneme Pärnu Jahtklubi sadamasse, et siirduda ühiselt Pärnu Jahtklubi jahiga merele. Sõit merel kestab 2 tundi (https://jahtklubi.ee/jahisadam/lobusoidud). Kui merel loksutud, püüame taaskord leida tasakaalu maapinnal. Jätkame umbes kahetunnise jalgsimatkaga koos väikese vahepeatuse ja piknikuga. Kell 15.30 tutvume koos giidiga suursuguse juugendstiilis Ammende villa  ajalooga, saame vaadata maja erilisi siseruume ning meile pakutakse ka kohvi ja majakooki.

Vaba aega jääb kindlasti ka ujumiseks ja muudeks iseseisvalt külastatavateks üritusteks. Nii näiteks on samal ajal Pärnus Rahvusvaheline Slaavi kultuuride festival „Svetotš“ ja õhtul toimub romantiline värskeõhulavastus “Toomas Nipernaadi”. Kellel huvi, saab ka nendest sündmustest osa võtta.

Juhatus hoolitseb selle eest, et asjad oleksid korras ja teil oleks mõnus ja hea olla. Ise peab aga hoolt kandma selle eest, et seljas oleksid ilmastikule sobivad riided ja jalas kõndimiseks sobivad jalavarjud, kaasa võta endale meelepärane jook ja hea tuju.  

Paraku tuleb aga kõige eest siin elus maksta. Kutseühing paneb oma säästudest õla alla, kuid kulude katmiseks peame küsima ka osalustasu.

Neil, kes vajavad öömaja, palume sellest meile registreerimislehel ka  teada anda. Ööbimine on broneeritud Terve Hostelis (kohtade arv piiratud). 

Osavõtutasud[

Liikmele
kuni 25.07
Mitteliikmele
kuni 25.07
Liikmele
peale 25.07
Mitteliikmele
peale 25.07
Tasu
ööbimiseta
25353550
Tasu
ööbimisega
45707090

NB! Hind ei sisalda transpordikulu. Transpordikulu hüvitatakse liikmele vaid juhul, kui osaled ka üldkoosolekul. Registreerimine ja majutus peale 25.07 ainult kokkuleppel ja vabade kohtade olemasolul.

Koos registreerimisega siin tuleb tasuda ka osalustasu hiljemalt 25. juuliks 2019.  Raha palume üle kandaEesti Viipekeeletõlkide Kutseühingu arvelduskontole EE962200001120292399. Ülekande selgitusse palume märkida osaleja nime ja märksõna Suvepäevad2019.

24.augusti PÄEVAKAVA:

Laupäeval, 24.augustil, koguneme ühingu üldkoosolekule, kus praegune juhatus paneb maha oma volitused ning valida tuleb uus juhatus järgnevaks tegevusperioodiks. Koosolek algab Viking SPA-s kell 11.00, lõpetame orienteeruvalt kell 15.00. Koosoleku konkreetne päevakord ja koosolekuga seotud materjalid saadetakse välja hiljemalt 10. augustiks. Tasub juba praegu mõelda, kes võiksid olla need inimesed meie hulgast, kes võiksid kuuluda uude valitavasse juhatusse, et meie ühingut suunata uutele radadele ja tegudele.

EVK üldkoosolekul osalevatele liikmetele (täis- ja toetajaliikmed) tasutakse sõidukulu ühistranspordi kuludokumendi alusel, kõigile registreerunutele võimaldatakse tasuta kohvipausid.

Kohtume  23.-24. augustil Pärnus – tule ise ja kutsu kolleegist sõber kaasa!

Tulles võta kaasa hea meeleolu,  mõnusad puhkusemõtted ja positiivne ning edasiviiv nägemus meie ühingu järgmistest aastatest. Lahkudes võta kaasa targad mõtted, lahedad emotsioonid ja  päevade jooksul lisandunud jõuvarud.


Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga